Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: Theme
sl: Tema

en: Inline
sl: V vrstici

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: About
sl: O modulu
