Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Name
ur: نام

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت
