Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ
