Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Inline
bg: В една линия

en: Custom
bg: Персонализиран
