Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: About
cs: Popis

en: Target
cs: Cíl

en: Social media
cs: Sociální média

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
