Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Name
cy: Enw

en: Theme
cy: Thema

en: Custom
cy: Addasu

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
