Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Theme
da: Tema

en: Inline
da: Integreret

en: Custom
da: Tilpasset

en: Page URL
da: Side URL

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Link text
da: Linktekst

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: About
da: Om

en: Target
da: Mål

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt
