Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Inline
eo: en linio

en: Custom
eo: Propra
