Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: شناسه

en: Inline
fa: درون خطی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: About
fa: درباره

en: Target
fa: مقصد

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
