Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Weight
fr: Poids

en: Link
fr: Lien

en: Name
fr: Nom

en: Theme
fr: Thème

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Inline
fr: En ligne

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Page URL
fr: URL de la page

en: Sort order
fr: Ordre de tri

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Preset
fr: Pré-réglage

en: About
fr: À propos

en: Target
fr: Cible

en: Light
fr: Léger

en: Twitter account name
fr: Nom du compte Twitter

en: App ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: Dark
fr: Sombre

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.

en: Follow us
fr: Suivez nous
