Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Custom
hu: Egyéni

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Preset
hu: Beállítás

en: About
hu: Leírás

en: Target
hu: Cél

en: Light
hu: Világos

en: Twitter account name
hu: Twitter fióknév

en: Dark
hu: Sötét
