Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: Theme
ja: テーマ

en: Inline
ja: インライン

en: Custom
ja: カスタム

en: Page URL
ja: ページ URL

en: Sort order
ja: 並び順

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: About
ja: アバウト

en: Target
ja: ターゲット

en: Twitter account name
ja: Twitterアカウント名

en: Instagram
ja: インスタグラム
