Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
