Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Twitter
kk: Твиттер
