Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: About
km: អំពី
