Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
