Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Theme
mn: Загвар

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
