Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: About
ne: बारेमा
