Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Theme
nl: Thema

en: Custom
nl: Aangepast

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Link text
nl: Linktekst

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: About
nl: Over

en: Target
nl: Doel

en: Light
nl: Licht

en: Twitter account name
nl: Twitter-accountnaam

en: App ID
nl: App-ID

en: Dark
nl: Donker

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: New window/tab
nl: Nieuw venster/tab
