Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Theme
pt: Tema

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Custom
pt: Personalizado

en: Sort order
pt: Critérios de ordenação

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Link text
pt: Texto do link

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: About
pt: Sobre

en: Target
pt: Alvo

en: App ID
pt: ID do Aplicativo

en: Dark
pt: Escuro

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
