Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Weight
pt: Peso

en: Link
pt: Ligação

en: Name
pt: Nome

en: Theme
pt: Tema

en: Inline
pt: Em linha

en: Custom
pt: Personalizado

en: Sort order
pt: Ordenação

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: About
pt: Sobre

en: Target
pt: Destino
