Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: Theme
ro: Temă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: About
ro: Despre

en: Target
ro: Țintă
