Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Inline
sk: V riadku

en: Custom
sk: Vlastná

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Preset
sk: Predvoľba

en: About
sk: Informácie o

en: Target
sk: Cieľ

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
