Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Sort order
sr: Редослед сортирања
