Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Name
ta: பெயர்

en: Theme
ta: தீம்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: About
ta: பற்றி
