Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Theme
te: అలంకారం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: About
te: గురించి
