Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
