Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Name
tr: İsim

en: Theme
tr: Tema

en: Inline
tr: Satır içi

en: Custom
tr: Özel

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: About
tr: Hakkında

en: Target
tr: Hedef
