Just Another Social Module (JASM) (3.2.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Theme
uk: Тема

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Custom
uk: Власний

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Preset
uk: Попередня установка

en: About
uk: Про модуль

en: Twitter
uk: Твітер

en: Target
uk: Ціль

en: Light
uk: Світла

en: Twitter account name
uk: Twitter ім'я облікового запису

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Dark
uk: Темний

en: VKontakte
uk: ВКонтакті

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
