Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
