Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Inline
mr: आतील

en: Flickr
mr: फ्लिकर

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
