Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: Page URL
af: Bladsy URL
