Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Custom
ar: مخصص

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول
