Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
