Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Inline
az: Xətdə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Sort order
az: Sırala

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Link text
az: Link mətni

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında

en: Target
az: Hədəf
