Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Inline
be: Убудаваны

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: About
be: Аб

en: Dark
be: Цёмная
