Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে
