Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Theme
bs: Tema

en: Inline
bs: U liniji

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
