Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Theme
ca: Tema

en: Inline
ca: En línia

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: About
ca: Detalls

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
