Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Page URL
de: Seiten-URL

en: Sort order
de: Sortierreihenfolge

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Link text
de: Link-Text

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Preset
de: Voreinstellung

en: About
de: Über

en: Target
de: Ziel

en: Light
de: Hell

en: Twitter account name
de: Name des Twitterkontos

en: App ID
de: App-ID

en: Dark
de: Dunkel

en: Social media
de: Social Media

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
