Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Theme
et: Teema

en: Inline
et: Samal real

en: Custom
et: Kohandatud

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: About
et: Programmist

en: Target
et: Siht
