Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: About
eu: (r)i buruz
