Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Theme
gl: Tema

en: Inline
gl: En liña

en: Custom
gl: Personalizado

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: About
gl: Información

en: Target
gl: Destino

en: Dark
gl: Escuro
