Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Custom
he: מותאם

en: Flickr
he: פליקר

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Preset
he: קבוע מראש

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: LinkedIn
he: לינקדין
