Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Weight
hi: मान

en: Link
hi: कड़ी

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: Theme
hi: थीम

en: ID
hi: आईडी

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Sort order
hi: क्रमबद्ध आदेश

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: About
hi: के बारे में
