Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
