Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Inline
is: Innfellt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Sort order
is: Röðun

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: About
is: Um
