Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: About
ku: دەربارە
