Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: Theme
lv: Tēma

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: About
lv: Par

en: Target
lv: Mērķis

en: Twitter account name
lv: Twitter lietotājvārds
