Just Another Social Module (JASM) (3.3.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Custom
nn: Tilpassa
